Smycze reklamowe wspaniałym gadżetem

Posted on

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe

Każda firma musi w końcu zdecydować się na wyprodukowanie reklamowych gadżetów. To jedna z najlepszych form promocji własnego wizerunku, pozwala na dotarcie do świadomości wielu ludzi naraz i może okazać się cennym prezentem nie tylko dla klientów, ale również dla Twoich pracowników. Do tego cena nadruku na dany artykuł, nawet wysokiej jakości, jest stosunkowo niska. W specjalnym sklepie online można trafić na codziennie zniżki na niektóry asortyment. Warto więc zaglądać co jakiś czas, może akurat wpadnie nam jakiś ciekawy pomysł do głowy.

Jednym z nich jest na pewno zainwestowanie w smycze reklamowe. Obecnie to jeden z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych. Wiąże się to z olbrzymią popularnością wśród każdej grupy wiekowej tego produktu. Na szyjach czy w kieszeniach wielu Polaków posiada ten gadżet. Można bowiem do niego przypiąć nie tylko klucze, ale również komórkę, małą buteleczkę czy okulary. Wszystko jest oczywiście zależne od zapięcia, jakie znajduje się na końcówce.

Smycze reklamowe są idealną formą promocji ze względu na swoją pokaźną powierzchnię, na której możemy umieścić chociażby pełny adres internetowy naszej witryny. Dodatkowo bardzo często są na widoku. Ludzie młodzi nie chowają jej głęboko za pazuchę, tylko dumnie noszą na szyi, przy okazji nieświadomie promując Twoją markę.

Kolejnym atutem stojącym za zdecydowaniem się na smycze reklamowe jest ich cena. Cały zestaw wraz z odpowiednim klipem bezpieczeństwa, pętelką i karabinkiem kosztuje ledwie dwa złote. Zakupując hurtowe ilości można dodatkowo liczyć na jakąś bonifikatę. Tego typu gadżety możemy rozdawać praktycznie w każdej sytuacji. Dla najlepszych klientów, po przekroczeniu 200 złotych przy zakupach czy po zakupieniu konkretnego towaru. Decyzja należy już do samego właściciela. Lepiej jednak nie żądać za nie pieniędzy – niech będzie to nasz prezent dla przychodzących klientów. Dodatkowo w ramach promocji można je wręczać również własnym pracownikom, którzy dzięki takiemu małemu gestowi będą mogli identyfikować się ze swoją marką.

Tags: , ,