Kubki z nadrukiem ze zdjęciami

Posted on

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Nie zawsze gadżet reklamowy musi spełniać tylko i wyłącznie taką rolę. Co więcej nie w każdej sytuacji będzie on zupełnie za darmo dla klientów. jeśli na przykład zajmujemy się tworzeniem nadruków na różnych powierzchnia to można jak najbardziej zdecydować się na wykorzystanie tego do reklamy. W takim wypadku po prostu produkt będzie nieco tańszy, przez co bardziej atrakcyjny dla klient. Co więcej będzie można na nim umieścić dowolną treść, byle tylko nie zajmowała przesadnie sporo miejsca. Jednym słowem w takiej sytuacji to nie przedsiębiorstwo decyduje ile zajmie jego reklama na powierzchni danego gadżetu. Wszystko zależy od wielkości zdjęcia, jakie chce mieć tam nadrukowany klient. Nierzadko zatem reklama w takiej sytuacji będzie ograniczała się do logo marki. W takim wypadku najczęściej do reklamy wykorzystywane są kubki z nadrukiem, które nieustannie stanowią bardzo popularny gadżet nie tylko wśród reklamujących się przedsiębiorstw, ale również wśród klientów. Wszak każdy chce mieć kubek z własnym zdjęciem, jako na przykład pamiątkę z wakacji.

Z pewnością kubki z nadrukiem to również bardzo dobry pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Wszak można tutaj nadrukować dowolne zdjęcie oraz treść. Zatem jeśli chodzi o zajmowanie powierzchni do nadruku to klient ma ją całą do dyspozycji. Nie można umieszcza reklamy obok zdjęcia, gdyż będzie to z pewnością niezadowalające dla klienta, który nie będzie chciał takiego gadżetu nikomu sprezentować. Można się obawiać w takim wypadku, że niezadowolony klient nie odbierze swojego zamówienia, a o to nikomu przecież nie chodzi.

Dlatego właśnie Kubki Z Nadrukiem w takim wypadku będą ograniczały się jedynie do logo marki, która zajmie się nadrukiem zdjęcia klienta. Najlepiej wykorzystać powierzchnię, z której klient na pewno nie skorzysta. Mianowicie chodzi o spód kubka. Tam także mamy dość sporo powierzchni. Z pewnością wystarczy na logo firmy jak i na dane adresowe. Dzięki temu zyskamy reklamę na produkcie, który klient zamówił.

Tags: , ,