Filiżanki z nadrukiem na Dzień Kobiet

Posted on

filiżanki z nadrukiem

filiżanki z nadrukiem

Mówi się, że mężczyźni rządzą światem, a mężczyznami – kobiety. Tak naprawdę, mimo iż rola kobiet w wielu kręgach społecznych i kulturalnych jest wciąż mało doceniana, gdy zbliża się coroczny Dzień Kobiet, przed kwiaciarniami ustawiają się długie kolejki. Bukiety i bukieciki są w tym dniu wyjątkowo popularne i stanowią najczęściej stosowany prezent. Kwiaty wręczane są kobietom przez ich mężów, synów, zięciów, pracowników i pracodawców, a nawet kolegów. Czy jednak ten szczególny dzień może być czczony wyłącznie kwiatami?

Goździki i rajstopy

Zapewne część naszego społeczeństwa pamięta historyczne już czasy, kiedy kobiety w dniu swojego święta otrzymywały nieśmiertelne rajstopy i goździki. Prawdziwym szaleństwem brezentowym była wówczas paczka kawy, herbaty czy też słodka bombonierka. Jeśli jednak ktoś myśli, że wymienione wyżej prezenty były wyjątkowo banalne i niedoceniane przez obdarowane kobiety – jest w największym błędzie.

Minione czasy były symbolem sklepowych pustek, więc nawet zwykle rajstopy kojarzone były z pewnym rodzajem luksusu. Na szczęście wspomniane czasy dawno już minęły, a współcześni mężczyźni mają mniejszy problem z kupieniem odpowiedniego prezentu na Dzień Kobiet.

Filiżanki z nadrukiem zamiast bukietu róż

Kwiaty są zawsze najbardziej uniwersalnym prezentem na niemalże każdą okazję. Nie oznacza to jednak, że powinny być nadużywane. O ile kobiety uwielbiają dostawać kwiaty, o tyle otrzymanie ich dziesiąty już raz pod rząd, nie wywołuje na ich twarzach uśmiechu zadowolenia. Jeśli więc mężczyzna chce być oryginalny, winien zamiast do kwiaciarni, udać się do zupełnie innego sklepu w celu kupienia prezentu swojej kobiecie.

W tym wypadku popularny kwiaty mogą być zastąpione przez perfum, komplet ładnej bielizny, zestaw eleganckich długopisów, a nawet oryginalne Filiżanki z nadrukiem na specjalną okazję. Może to być nadruk okolicznościowy bądź specjalnie wykonany dla konkretnej osoby. Na pewno taki nieszablonowy kubek sprawi kobiecie więcej radości, niż kolejny bukiet róż.

Wspomniane filiżanki z nadrukiem z okazji Dnia Kobiet sprawdzą się nie tylko w relacjach prywatnych (mąż – żonie), ale również we wszelkiego rodzaju bardziej oficjalnych kontaktach służbowych.

Tags: , , ,